DOBROVÍLÍ LYŽÁK

 

Před Vánoci se nám ozvaly Dobré víly a nabídly nám pro 7 našich dětí a pro vychovatele účast na jejich historicky prvním Dobrovílím lyžáku v termínu od neděle 2.1.2022 do pátku 7.1.2022. Dobré víly hradily pobyt, celodenní stravu, skipasy, instruktory a přispěly nám i na dopravu. 

V neděli po obědě pro nás přijel minibus, kam jsme naložili všechny věci a mohli vyrazit za dobrodružstvím do Krkonoš. Děti byly natěšené a pořád se ptaly, kdy už budeme v cíli, když v tom se před námi objevila velká chata, tedy Horská bouda Zvonařka, kde jsme byli po celý týden ubytovaní. Vybalili jsme věci, ubytovali se, rozkoukávali se po okolí a nasávali atmosféru. Spolu s námi se lyžáku zúčastnilo celkem 30 dětí z 5 dětských domovů, proto bylo o zábavu a nové kamarády postaráno. Ještě večer byly děti rozděleny podle svých lyžařských schopností do družstev ke svým instruktorům a druhý den ráno jsme mohli vyrazit na svah.

Šarlotka s Jiřinkou byly v začátečnících s instruktorem Brůem, Lucka a oba Peťové byli také v začátečnících, ale s instruktorem Pepou a Anička s Maruškou byly v Á týmu s Vencou. Lyžovalo se vždy 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne, mezitím byl odpočinek a osobní volno. Večer pak děti mohly hrát deskové hry, kulečník, ping-pong, byl i taneční večer, oslava narozenin či filmový večer. Kromě úterý, kdy celý den hrozně pršelo a děti měly alternativní program v podobě dopolední přednášky o Krkonošském národním parku a odpoledního bruslení na stadioně, tvoření v dílně nebo turnaji v ping-pongu, kulečníku a deskové hry, se lyžovaly každý den.

Z počátku bylo málo sněhu a vypadalo to, že spíš budeme jezdit na blátě, ale poprosili jsme Krakonoše a ten nám od středy poslal snížek. Ačkoliv některé z našich dětí stály na lyžích poprvé a zpočátku měly strach, tak ho překonaly a naučily se samostatně vyjet kopec na vleku i ho sjet se zatáčkami v pluhu dolů. Holky z Á týmu dokonce od středy jezdily na červené sjezdovce na kotvě a pilovaly své dovednosti. Ve čtvrtek odpoledne proběhla i soutěž ve slalomu, kdy se Maruška probojovala ke krásnému 3. místu. Spolu s vyhlášením slalomu proběhlo i závěrečné srhnutí celého týdne, děti dostaly osobní hodnocení a drobné dárečky.

Všem dětem patří velká pochvala za snahu a píli, kterou při lyžařském výcviku měly. smiley

A nakonec patří veliké poděkování všem trpělivým instruktorům a hlavně organizátorům, tedy Dobrým vílám, díky kterým jsme mohli odjet na týden na hory, zažít spoustu srandy, zážitků a naučit se lyžovat. 

!!!DĚKUJEME!!!

      

      

      

      

      

      

      

      

      

A na záveř celá naše parta z DD Hranice - Lucinka, Mája, Anička, Jiřinka, Šája, teta Edit, Peťa a Peťa

 

 
www.stream-xnxx-porn.com