SOUTĚŽ S NADACÍ MALÝ NOE

 

Za nádherného slunného dne se 8.9.2021 konala vernisáž výstavy kreseb a zárověň vyhlášení 4. ročníku Soutěže v kreslení dětí z dětských domovů a klokánků Olomouckého kraje, kterou organizovala nadace Malý Noe. Soutěže se zúčastnilo 14 zařízení náhradní péče o děti, které do soutěže zaslaly celkem 128 prací. Letošní ročník byl věnován k uctění památky paní Hany Maciuchové, která byla velkou přítelkyní nadace Malý Noe.

Vernisáž se uskutečnila na překrásném Horním náměstí v Olomouci před radnicí. Pro ceny si přijeli nejen vítězové soutěže, ale celkem 86 dětí se svými vychovateli ze všech 14 zúčastněných zařízení náhradní péče o děti. Soutěže se zúčastnilo i několik našich dětí. Nejlépe si vedla Lucinka, která se umístila na krásném 3. místě, což je veliký úspěch. heart

Ceny dětem předali náměstkyně primátora paní Markéta Záleská a paní Eva Kolářová, za partnera soutěže ředitel ČSOB Pojišťovny Olomouc pan Miroslav Kořínek a také předseda správní rady nadace pan Jaroslav Strejček. Všechny děti dostaly dárečky, vítězové diplomy a věcné ceny a dětské domovy a Klokánky finanční odměny na financování mimoškolních aktivit dětí. Vernisáž svým zpěvem bravurně doplnil pěvecký sbor Bel canto. Po vernisáži děti vystoupily na radniční věž a užily si rozhledu na krásné krajské město Olomouc. Výstavu kreseb si můžete dále prohlédnout na nádvoří radnice a později v nákupní Galerii Moritz.

      

 
www.stream-xnxx-porn.com