ALBERT DAL ŠANCI FLÉTNISTKÁM Z DĚTSKÉHO DOMOVA (zdroj: Hranický týden)

Holky Zdeňka a Adriana žijí v dětskémdomově v Hranicích na Přerovsku. I přes nelehké životní osudy se věnují tomu, co je baví, a ještě jsou v tom opravdu dobré. Obě jsou skvělými flétnistkami s řadou úspěchů na kontě. Hodiny flétny mohou navštěvovat i díky Nadačnímu fondu Albert. Obě navíc studují střední ěkolu a spřádají plány na svůj budoucí živo.

Zděňka i Adriana se odmala věnují hře na flétnu, pravidelně koncertujía navštěvují nejrůznější soutěže. "Letos už je tou sedm let, co jsem s hrou na flétnu začala. Jako svůj největší úspěch vnímám postup v soutěži "Nejmilejší koncert". Nejraději hraju nějaké hodně chytlavé melodie. Mezi mé nejoblíbenější skladby patří díla od Mozarta či Beethovena," říká Adriana.

Zdeňka by zase ráda inspirovala ke hře na flétnu ostatní. Jejím velkým snem je učit v mateřské školce. " Mám ráda děti a chtěla bych jim předávat své hudební zkušenosti," vysvětluje Zdeňka. Pokud se zrovna nevěnuje flétně, ráda si odpočine u pěkné knížky. "Moji nejoblíbenější autorkou je Lauren Kateová – přečetla jsem snad všechny její knihy," říká Zdeňka.

Mimo vysněnou práci v mateřské školce by se ráda podívala do zahraničí. "Už jako malou mne lákalo cestování, zajímají mě odlišná města i státy," říká. Zdeňka zatím stihla navštívit Anglii, kam se dostala díky školnímu zájezdu. "Chtěla bych jednou procestovat celý svět, nejvíce mne láká Francie," dodává.

Vášeň pro poznávání světa s ní sdílí i Adriana. Studuje Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí anejvíce ji kromě hudební výchovy baví zeměpis.

"Vždycky mě zajímalo cokoli, co je spojené s poznáváním světa," říká. Adriana by v budoucnu ráda navštívila řecké Santorini. "Je to nádherný ostrov, ve filmech vypadá naprosto úchvatně," vysvětluje.

O své budoucnosti není Adriana ještě pevně rozhodnutá, rozhodně by však ráda pokračovala se studiem a šla na vysokou školu. Jejím největším snem je složit vlastní píseň a potom ji sama zazpívat

 

 

 

 
www.stream-xnxx-porn.com