VÝLET NA PUSTEVNY S PŘEKVAPENÍM

 

V sobotu 1.10.2022 se naše děti se strejdou Bobem, tetou Táňou a Simčou vypravili na celodenní výlet do Moravskoslezských Beskyd na Pustevny. smiley

 

Díky hodným lidem měli bezplatně zajištěnu dopravu, parkování a vstup na známou Stezku Valaška. Přestože jim počasí úplně nepřálo, občas mrholilo a výhledy ovlivnila oblačnost, prožili velmi zábavný, naučný i akční den. Prohlédli si zrekonstruovaný Libušín i další známé Jurkovičovy stavby, které obdivují čeští i zahraniční návštěvníci. Dále obdivovali umění sochařů, kteří z písku vyrobili nádherné sochy.

 

A po dobré svačince přišlo překvapení... Stezka Valaška. Nový prvek exteriéru totiž nejenom vychovává popisem zajímavostí, ale taky nabízí adrenalinové aktivity (Himalájský chodník, trampolíny, různé průlezky a dětská sportoviště, Skywalk), které zkrátka baví. Díky počasí a menší návštěvnosti v daný čas měli naši výletníci možnost vše využít a okusit do sytosti. Lehce navlhlí, ale šťastní a plni zážitků se odpoledne vrátili domů, a ještě dlouho si o tom povídali.

 

Mockrát děkujeme všem hodným lidem a sponzorům, kteří nám tento výlet zprostředkovali, bylo to skvělé! heart

 

 

      

      

      

      

      

      

 
www.stream-xnxx-porn.com