JARNÍ VÍKEND V TUCHOTICÍCH

 

První květnový víkend někteří naši kluci a holky s tetou Editkou vyjeli na jarní víkend do Kutné Hory a okolí. Celou akci zajišťovaly Dobré víly, se kterými rádi trávíme čas, protože Víly a Víláci vždy připraví super program a aktivity.

Tentokrát na děti čekali ve Dvoře Tuchotice, kde po celé tři dny bydleli na krásném statku, který obstarává Víla Kristýnka se svou rodinou. Holky s tetou bydlely v romantickém domečku s vlastním krbem a kluci spali na půdě ve stodole, kde se mimo jiné pořádají i oslavy nebo svatby.

Zážitků bylo opravdu hodně, navštívili Kutnou Horu, Chrám svaté Barbory, vyzkoušeli si knihtisk, prohlédli důl Osel, kde se rubalo stříbro, jezdili na koních, pomáhali a pracovali na statku, grilovali, poslechli si místní kapelu a poslední den na děti čekalo překvapení v podobě harlejí a motorek, na kterých se mimo jiné mohli i svézt. Dokonce přijelo ČT Déčko a udělalo s něktrými dětmi rozhovor. 

Opět velmi vydařený víkend! Byla to skvělá akce plná zážitků. Dětem se pobyt velmi líbil. Jak ve Dvoře Tuchotice, tak i přichystaný program. Některým se vůbec nechtělo domů a nejraději by s majitelkou Kristýnkou na statku zůstali. Celá akce se vydařila na 1*. A těšíme se na další. Víly – děkujeme! Jste boží! A také speciální poděkování patří Kristýně a její rodině, která nás celou dobu hostila na svém Dvoře Tuchotice, který všem doporučujeme navštívit, protože je to kouzelné místo. :-)

      

 

      

 

      

 

   

 
www.stream-xnxx-porn.com