VÁNOCE 2021

 

Vánoce jsou svátky, na které se těší snad každý, ať už velký nebo malý človíček. Jako každoročně děti vyhlížely nedočkavě příchod Ježíška. Čekání jsme si zpříjemňovali společným pečením, aktivitami, hrami, zpíváním a tvořením. V den společných Vánoc jsme pěkně uklidili, připravili slavnostní tabuli a pěkně se oblékli. Paní kuchařka nám připravila štědrovečerní večeři, po který se každý oblizoval až za ušima. Každá rodinka si mohla připravit i vánoční punč, který se při večeři podával a rozvoněl celý domov.

Jakmile jsme byli po večeři, uklidili jsme po sobě a šli se obléct, protože jen co vysvitla první hvězdička, šli jsme pouštět prskavky a vyhlížet ven Ježíška. Poté jsme zaslechli zvoneček…. Ježíšek nás překvapil a my se utíkali podívat, co nám letos nadělil. Všechny děti napsaly před Vánoci dopis Ježíškovi, kde kreslily a psaly svá nejtajnější přání. A co se nestalo? Všechno jim bylo splněno. Dostaly krásné sportovní oblečení i náčiní, hračky, doplňky, věci do domácnosti či k budoucímu povolání, kosmetiku a jiné krásné dary.

Na závěr bychom rádi poděkovali naší paní ředitelce a zástupkyni, které svou pílí a pracovitostí získaly dostatek financí a sponzorů, kteří našim dětem udělali kouzelné Vánoce a vyčarovali nám všem úsměv na tváři.

A v neposlední řadě patří poděkování všech sponzorům a dárcům, bez kterých by to nešlo. Děkujeme a přejeme všech krásné a ničím nerušené svátky a šťastný nový rok!

 

ÚSMĚVY DĚTÍ A JEJICH SPOKOJENOST JE TO NEJVÍC, JE TO PRO NÁS ODMĚNOU ZA VŠECHNU TU PÍLI A PRÁCI.

VŠEM MOC DĚKUJEME, ŽE NÁM PLNÍTE NAŠE PŘÁNÍ A SNY. heart

         

        

         

         

      

      

   

 

 

 

 
www.stream-xnxx-porn.com